• ورود / ثبت نام
  • 02122653921

رونمایی از سایت رسمی شبکه توزیع آرتان - 5 شهریور 1398

رونمایی از سایت رسمی شبکه توزیع آرتان

 

 

 

رونمایی از سایت رسمی شبکه توزیع آرتان

سایت رسمی و اصلی شبکه توزیع آرتان با هدف ایجاد بستری امن و مطمئن در راستای فعالیت بازاریابی شبکه ای رونمایی شد.    

این سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی روز دنیا طراحی و تولید شده است. و یکی از کاربردی ترین سایت های بازاریابی شبکه ای محسوب می گردد.

به گزارش دپارتمان انفورماتیک آرتان، این سایت یکی از کاربردی ترین سایت های بازاریابی شبکه ای می باشد و با ابزاری که در اختیار بازاریابان قرار می دهد، باعث می شود که آنها بتوانند با دسترسی سریع و آسان از روند رشد خود مطلع و به کنترل زیرمجموعه خود بپردازند.

همچنین مدیر دپارتمان انفورماتیک آرتان، در زمینه امکانات و خدمات این سایت و وجه تمایز آن افزود: سایت حاضر توسط مهندسین مجرب برنامه نویسی، با بهره گیری از زبان های برنامه نویسی بروز دنیا و  با امنیت بالا طراحی شده است. و همچنین سعی شده است تمامی ابزار و انواع گزارشات آماری و نموداری مورد نیاز بازاریابان شبکه ای را در اختیارشان قرار دهد.

مدیرعامل آرتان نیز در این خصوص بیان نمود: ااز آنجایی که سطح اجرایی و علمی کشور در زمینه بازاریابی شبکه ای  نیازمند تخصص گرایی می باشد تصمیم گرفتیم تا گامی مهم در این راستا برداریم. به همین دلیل یکی از موارد مهم و ضروری، طراحی سایتی تخصصی در زمینه بازاریابی شبکه ای با ایجاد دسترسی های حرفه ای برای بازاریابان می باشد. ما با استفاده از بررسی ها و گزارشات دپارتمان تحقیق و توسعه آرتان ، پیوسته در حال توسعه نرم افزار سایت بوده و سعی خواهیم کرد طبق استانداردهای جهانی و نیاز روز بازاریابان پیش رویم.

گفتنی است این سایت اولین و تنهاترین سایت تخصصی بازاریابی شبکه ای در دنیا می باشد که قابلیت هندلینگ پلن های مختلف با محصولات مختلف در قالب یک سازمان فروش را دارا می باشد.

 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه توزیع آرتان می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top